Wart İttifağı Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wart İttifağı Forum Sitesi

Wart ile online oyunlara yeni bir zevk katmaya geliyoruz... Forumumuza üye olan tüm wart ailesi daha fazla imkan ve daha fazla konuları okuma hakkına sahip olacaktır,misafir ziyaretçiler yanlızca kısıtlama getirilmemiş konuları görebilirler!!!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GLADYATÖR server 13

2 posters
YazarMesaj
yunusbayram
Yeni üye
Yeni üye

GLADYATÖR server 13 Empty
MesajKonu: GLADYATÖR server 13   GLADYATÖR server 13 Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 11:04 am

beyler gladyatör oynayan varmı ben 13 serverdayım orda olan varsa ıttıfakıma basvursun ıttıfakımın adı kankalar3 ıttıfakı hatta ust ıttıfakımız bıle var kankalar ıttıfakı bızım ust ıttıfakımızdır kankalar ıttıfakının 2 tane alt ıttıfakı var bırısı benım ıttıfak bırısıde kankalar2 ıttıfakı gelmek ısteyenı alabılırım beklıyorum herkezı ıttıfakıma
bounce bounce bounce bounce bounce bounce
mykopars
Üye
Üye
mykopars

MesajKonu: gladyatör   GLADYATÖR server 13 Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 12:46 am

onları the turk yapsan olmazmı misal:the_turk3
mykopars
Üye
Üye
mykopars

MesajKonu: GLADYATÖR   GLADYATÖR server 13 Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 10:54 pm

BENDE GLADYATÖR OYNUYORUM AMA SERVER14 AD MYKOPARS 10 LVL OLAYIM THE_TURK İTTİFAKI KURARIM SAYIN ADMİNİMİZ KARABÜKTRABZONUN EMRİYLE Exclamation Exclamation Exclamation

GLADYATÖR server 13
1 sayfadaki 1 sayfası